Az International Coaching Federation a világ vezető coaching szervezete, melynek fő célja a coaching szakma fejlesztése – magas sztenderdek kialakítása, független bizonyítványok nyújtása és képzett, professzionális coach szakemberek világszintű közösségének létrehozása által.

A szervezet fő vezető testülete az ICF Global Igazgatói Tanácsa. Üdvözöljük együtt a 2021-es ICF Global Igazgatói Tanács tagjait!

Mi a célja a International Coaching Federation-nek?
25 év elteltével az ICF átalakulóban van, egyre inkább a coachinghoz kapcsolódó mindenféle terület, funkció színterévé válik. Mind szervezetünkre, mind pedig a szakmára igaz, hogy gyorsan növekszik és fejlődik. Mindezt összehozzuk egy színtérre, hogy jobban tudjuk a szakmát szolgálni, és – végső célként – fejlesszük, és terjesszük a coachingot világszerte. Azt szeretnénk, ha az emberiség virágozna, és a coaching a társadalom szerves részévé válna.

További információkért és csatlakozásért látogassatok el az ICF Global oldalára!