A Magyarországi Coach-szervezetek Szövetsége idén is meghirdette az Év Coach Díjai pályázatot.

Már hagyománnyá vált, hogy a Szövetség ernyőszervezetként minden évben díjakkal ismeri el a szakma legkiválóbb teljesítményeit. Így volt ez az idei évben is, ezúttal öt témában ítélték oda a díjakat: Életmű díj, Rendezvény díj, Eszköz díj, Könyv díj, valamint Könyv adaptáció díj kategóriákban.

Hatalmas örömmel mondhatjuk, hogy az Év Coach Rendezvénye Díj nyertese a 2022. október 6-án megrendezett ICF Coaching Konferencia lett!

Ezúton is hálásan köszönjük a szervezőcsapat professzionális és odaadó munkáját:

Draskóczi Katalin PCC – Projektvezető

Kákonyi Anett PCC – Elnök (2021-2023)

Szilvási Gabriella PCC – A konferencia szakmai vezetője

Gogolák Zoltán ACC

Horváth Enikő ACC

Mézes-Lendvai-Dorottya ACC

A díjátadó eseményen, balról jobbra:
Mézes-Lendvai-Dorottya ACC, Király Olívia PCC, Zilahi Angéla PCC, Kákonyi Anett PCC

Idézzétek fel a konferencián szerzett élményeiteket a napról készült kisfilm segítségével:

Szívből gratulálunk minden díjazottnak! Az eredményeket az MCSZ Facebook oldalán és honlapján olvashatjátok.