Online támogatás kizárólag az ICF Magyar Tagozata egyesület tagjainak

Mi a személyiségünkkel dolgozunk és fontos, hogy rendszeresen „karbantartsuk”, frissítsük, jól bánjunk vele, hiszen hatással vagyunk ügyfeleinkre és ők is hatással vannak ránk.
Ebben a két órában olyan konkrét eseteket dolgozunk fel, melyeket nem könnyű letenni, lezárni és nem pontosan érted, hogy miért foglalkoztat még mindig. Várom szeretettel azt a 3 vagy 4 kollégát, aki szívesen dolgozik ilyen esetein!

• Kiképző coach (PCC) és vezető tréner
• Mentálhigiénés szakember
• A Gordon Training International által kiképzett tréner
• A Magyar Tranzakcióanalitikus Egyesület tagja
• Az ICF (International Coach Federation) tagja
• A CoachOK Szakmai Szövetségének tagja
Több mint 30 éve foglalkozik kommunikációs készségfejlesztő programok fejlesztésével, és tranzakcióelemző játszma tréningek vezetésével. Tanácsadói, tréneri munkája mellett feladatai közé tartozik a programok szakmai fejlesztése és felügyelete. A programokkal kapcsolatos fejlesztési munka irányítása.

Az ICF Szupervízión való részvételért 2 CCE (Continuing Coaching Education) pont jár.
Zárt rendezvény, csak ICF Magyar Tagozata tagoknak. A rendezvényen való részvétel ingyenes.
Időpont: 2020. december 18. (péntek) 16:00–18:00
Helyszín: Online tér, Zoom Meeting,

Ezen az eseményen minimum 3, maximum 4 fő tud részt venni.

A linket csak a regisztrálók kapják majd meg az esemény napján.

Ha regisztráció után közbejön valamiés mégsem tudsz részt venni a szupervízión, kérünk jelezd, hogy a helyed átadhassuk másnak!